София, жк. Люлин 7, ул. Петър Дертлиев 029275535, 0888004148 ludal@abv.bg http://ludal.bg |
През 1996 г. инж. Любен Далев основава фирма ЛЮДАЛ – 2010 ЕООД – Любен Далев в гр. Благоевград с предмет на дейност – търговия с авточасти и автосервиз.
През 2004 година се основава ЛЮДАЛ – 2010 ЕООД, базирано в с. Зверино обл. Враца с представител и управител Здравко Далев, и специализирано в производство на накладки и други фрикционни изделия.
През 2008 година започва производството на амортисьори в гр. Благоевград като единствено по рода си в България.
Фирмата разполага със собствена производствена, търговска и складова база с обща разгъната площ от 6 000 кв. м. В производствената сфера на ЛЮДАЛ – 2010 ЕООД са заети енергични и млади хора с богат професионален опит.
Фирмата разполага не само със производствена база за безазбестови фрикционни продукти – накладки, фрикционни дискове и специализирани фрикционни продукти, но и с магазин – автосервиз, където се извършват следните видове ремонти:
● ремонт по ходовата част
● ремонт на цялата спирачна система
● наковаване на накладки и лепене на феродо
● наковаване на съединители
● монтаж и демонтаж на накладки и съединители
● монтаж и демонтаж на ресори, барабани, амортисьори, лагери, накрайници, ремъци
● монтаж и демонтаж на щанги, валове, тресчотки, мембрани, семеринги, карета, камери
● монтаж и демонтаж на кранове, въздушни възглавници и т. н.
● смяна на масла и всички видове филтри
Мисията на фирмата е да бъде водещ партньор на клиентите си, чрез осигуряване на качествени продукти и професионални услуги. Нашата фирма поддържа богата складова наличност и номенклатура, като гамата се разширява и усъвършенства всяка година. Ние сме на Ваше разположение 24 часа, 7 дни в седмицата.
След проследяване отблизо на всички настоящи процеси и процедури в компанията фирмата получава сертификат за успешно внедрената, и работеща Система за управление на качеството според изискванията на стандарта ISO 9001 : 2008 и сертификат за съответствие, което е потвърждение на високото ниво на качество и на ефективното провеждане на работния процес.
Сертификатът по ISO 9001 не е само за престиж, той показва на клиента, че срещу него стои стабилен партньор, който работи по правила и защитава неговия интерес. Системата налага строг организационен ред, изяснява кой, какво, къде и как извършва във фирмата, и всичко това се описва в процедури и инструкции.
Това гарантира недопускане грешки от организационен характер. Съвместим с ISO 9001 са стандартите ISO 14001 – Система за управление на околната среда и BS OHSAS 18001 : 2007, който съдържа изисквания към Системата за управление на здравословните и безопасни условия на труда и позволява и тя да бъде оценена и сертифицирана.
Стандартът BS OHSAS 18001 : 2007 предлага модел на система, която да позволи на фирмите да определят и управляват процесите по осигуряване на здравословни и безопасни условия труд, задавайки изисквания към основните елементи, от които следва да се изгражда една успешна Системата за управление на здравословните и безопасни условия на труда.
Уверете се сами в качеството и разнообразието на продуктите произвеждани от Людал ЕООД !!!
И на добър път!!!